| Número de referencia | 25527 |
| Marca | SYSTEM |
| Date first registered | 01-08-2005 |
| Número de referencia | 25527 |
| Marca | SYSTEM |
| Model / Type | Flatbed trailer |
| Date first registered | 01-08-2005 |
| CONFIGURACIÓN EJE | 3 axles |
| Construction | Flatbed |
| Manufacture year | 2005 |
| Weight empty | 7390 kg |
| Capacidad de carga | 31610 kg |
| Peso total | 39000 kg |
| Distancia entre ejes | 921 |
| Largo | 1265 cm |
| Ancho | 255 cm |
Reference number: 25527 System Flatbed Trailer • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Equipped with drum brakes • Fitted with a steering axle • Fitted with 3x BPW axles • Platform dimensions: 1230 x 250 cm Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Suspensión | Air suspension |
|---|---|
| Tamaño neumáticos | 385/65 R 22.5 |
| Suspensión | Air suspension |
|---|---|
| Tamaño neumáticos | 385/65 R 22.5 |
| Suspensión | Air suspension |
|---|---|
| Tamaño neumáticos | 385/65 R 22.5 |
| Eje direccional | Sí |