| Numéro de référence | 25851 |
| Marque | Pacton |
| Date first registered | 23-02-2006 |
| Numéro de référence | 25851 |
| Marque | Pacton |
| Model / Type | Flatbed trailer |
| Date first registered | 23-02-2006 |
| CONFIGURATION ESSIEU | 3 axles |
| Construction | Flatbed |
| Manufacture year | 2006 |
| Weight empty | 7450 kg |
| Charge utile maximale | 31550 kg |
| Poids total | 39000 kg |
| Empattement | 910 |
| Longueur | 1371 cm |
| Largeur | 255 cm |
Reference number: 25851 Pacton flatbed trailer Equipped with ABS, air suspension, lift axle, disc brakes and 3 axles (SAF). Cargo space: 1,360 x 250 cm. Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Suspension | Air suspension |
|---|---|
| Taille des pneus | 385/65 R 22.5 |
| Suspension | Air suspension |
|---|---|
| Taille des pneus | 385/65 R 22.5 |
| Suspension | Air suspension |
|---|---|
| Taille des pneus | 385/65 R 22.5 |