| αριθμός αναφοράς | 25389 |
| Μάρκα | Burg |
| Date first registered | 20-07-2006 |
| αριθμός αναφοράς | 25389 |
| Μάρκα | Burg |
| Model / Type | 30 ft container transport trailer |
| Date first registered | 20-07-2006 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles |
| Construction | Container transport |
| Manufacture year | 2006 |
| Weight empty | 3850 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 35150 kg |
| Συνολικό βάρος | 39000 kg |
| Μεταξόνιο | 779 |
| Μήκος | 973 cm |
| Πλάτος | 245 cm |
Reference number: 25389 Burg 30 Ft Container Transport Trailer • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Equipped with drum brakes • Fitted with 3x BPW axles • Suitable for transporting 1x 20 ft container • Suitable for transporting 1x 30 ft container Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |