| αριθμός αναφοράς | 25080 |
| Μάρκα | Burg |
| Date first registered | 09-05-2011 |
| αριθμός αναφοράς | 25080 |
| Μάρκα | Burg |
| Model / Type | BURG Adr container transport trailer |
| Date first registered | 09-05-2011 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles |
| Construction | Container transport |
| Manufacture year | 2011 |
| Weight empty | 4030 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 34970 kg |
| Συνολικό βάρος | 39000 kg |
| Μεταξόνιο | 779 |
| Μήκος | 970 cm |
| Πλάτος | 250 cm |
Reference number: 25079 Burg ADR Container Transport Trailer • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Fitted with 3x BPW axles • Equipped with drum brakes • ADR approved and suitable for the transport of hazardous goods • Suitable for transporting 20 ft containers • Suitable for transporting 30 ft containers This container transport trailer is suitable for ADR transport and can be used for both standard and hazardous container loads. Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 435/50 R 19.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 435/50 R 19.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 435/50 R 19.5 |