| αριθμός αναφοράς | 24606 |
| Μάρκα | Burg |
| Date first registered | 05-07-2004 |
| αριθμός αναφοράς | 24606 |
| Μάρκα | Burg |
| Model / Type | Chemical tank trailer 30.000LTR |
| Date first registered | 05-07-2004 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles |
| Construction | Tank |
| Construction volume | 30 m3 |
| Manufacture year | 2004 |
| Weight empty | 7700 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 31300 kg |
| Συνολικό βάρος | 39000 kg |
| Μεταξόνιο | 800 |
| Μήκος | 1145 cm |
| Πλάτος | 250 cm |
Reference number: 24606 Burg Chemical Tank Trailer • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Fitted with 3x BPW axles • Equipped with drum brakes • Fitted with a LAG chemical tank • Tank capacity: 30,000 litres This chemical tank trailer is suitable for the transport of liquid chemicals and industrial products. The trailer is built for safe and efficient transport of ADR-approved liquid loads. Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |