| αριθμός αναφοράς | 25783 |
| Μάρκα | Chereau |
| Date first registered | 03-02-2015 |
| αριθμός αναφοράς | 25783 |
| Μάρκα | Chereau |
| Model / Type | 3 Axle frigo trailer with THERMO KING SLX 300 |
| Date first registered | 03-02-2015 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles |
| Construction | Refrigerated/freezer transport |
| Manufacture year | 2015 |
| Weight empty | 920 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 38080 kg |
| Συνολικό βάρος | 39000 kg |
| Μεταξόνιο | 901 |
| Μήκος | 1404 cm |
| Πλάτος | 260 cm |
Reference number: 25783 Chereau Refrigerated Trailer • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Equipped with disc brakes • Fitted with 3 axles • Cargo space dimensions: 1340 x 250 x 265 cm • Equipped with a Thermo King SLX 300 cooling unit Trailer is in good condition.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |