| αριθμός αναφοράς | 25818 |
| Μάρκα | D-tec |
| Date first registered | 30-11-2010 |
| αριθμός αναφοράς | 25818 |
| Μάρκα | D-tec |
| Model / Type | Container transport trailer ADR 30FT |
| Date first registered | 30-11-2010 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles |
| Construction | Container transport |
| Manufacture year | 2010 |
| Weight empty | 4050 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 36950 kg |
| Συνολικό βάρος | 41000 kg |
| Μεταξόνιο | 751 |
| Μήκος | 930 cm |
| Πλάτος | 247 cm |
Reference number: 25818 D-TEC ADR Container Transport Trailer Robust ADR container transport trailer suitable for efficient and safe transport of various container sizes. **Specifications:** * ABS * Air suspension * Lift axle * Drum brakes * 3 axles (SAF) * Suitable for 1 × 20 ft and 1 × 30 ft containers Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |