| αριθμός αναφοράς | 25871 |
| Μάρκα | DAF |
| Date first registered | 06-03-2017 |
| αριθμός αναφοράς | 25871 |
| Μάρκα | DAF |
| Model / Type | CF 230 closed box truck |
| Date first registered | 06-03-2017 |
| Ισχύς κινητήρα | 172 KW |
| ΜΕΤΑΔΟΣΗ | Automatic |
| Emission | Euro6 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 4x2 |
| Construction | CLOSED BOX |
| Cabin | Day cab |
| Manufacture year | 2017 |
| Mileage | 929000 KM |
| Weight empty | 820 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 18180 kg |
| Συνολικό βάρος | 19000 kg |
| Μεταξόνιο | 510 |
| Μήκος | 885 cm |
| Πλάτος | 255 cm |
Reference number: 25871 DAF CF 230 Closed Box Truck • Equipped with ABS • Equipped with air conditioning • Fitted with an aluminium fuel tank • Fitted with a Dhollandia tail lift • Powered by a Euro 6 engine • Equipped with AdBlue • Equipped with a digital tachograph • Equipped with a radio • Fitted with DEB • Equipped with a roof spoiler • Fitted with steel / air suspension • Equipped with an AS-Tronic gearbox • Cargo space dimensions: 685 x 250 x 230 cm • Mileage: 929,000 km Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 315/70 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Μείωση | Single reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Air suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 315/70 R 22.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |