| αριθμός αναφοράς | 25989 |
| Μάρκα | DAF |
| Date first registered | 09-06-2015 |
| αριθμός αναφοράς | 25989 |
| Μάρκα | DAF |
| Model / Type | XF 440 sc tractor unit |
| Date first registered | 09-06-2015 |
| Ισχύς κινητήρα | 320 KW |
| ΜΕΤΑΔΟΣΗ | Automatic |
| Emission | Euro6 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 4x2 |
| Construction | Standard tractor |
| Cabin | Spacecab Sleeper cab |
| Manufacture year | 2015 |
| Mileage | 824600 KM |
| Weight empty | 8199 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 11301 kg |
| Συνολικό βάρος | 19500 kg |
| Μεταξόνιο | 380 |
| Μήκος | 616 cm |
| Πλάτος | 255 cm |
Reference number: 25989 DAF XF 440 SC Truck * Mileage: 824,600 km Equipped with: • ABS • Air conditioning • Aluminium tank • Webasto • Stand air conditioning • Fridge • Euro 6 engine • Digital tachograph • Radio • Engine brake • Spoilers • Steel / air suspension • AS-Tronic gearbox Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 315/80 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Μείωση | Single reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Air suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 315/80 R 22.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |