| αριθμός αναφοράς | 25151 |
| Μάρκα | DAF |
| Date first registered | 14-02-2018 |
| αριθμός αναφοράς | 25151 |
| Μάρκα | DAF |
| Model / Type | XF 450 SSC tractor unit |
| Date first registered | 14-02-2018 |
| Ισχύς κινητήρα | 330 KW |
| ΜΕΤΑΔΟΣΗ | Automatic |
| Emission | Euro6 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 4x2 |
| Construction | Standard tractor |
| Cabin | SUPER SPACECAB Sleeper cab |
| Manufacture year | 2018 |
| Mileage | 850000 KM |
| Weight empty | 8548 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 10952 kg |
| Συνολικό βάρος | 19500 kg |
| Μεταξόνιο | 380 |
| Μήκος | 616 cm |
| Πλάτος | 255 cm |
Reference number: 25151 DAF XF 450 SSC Tractor Unit • Equipped with ABS • Equipped with air conditioning • Fitted with double aluminium fuel tanks • Equipped with a Webasto heater • Equipped with stand-alone air conditioning • Fitted with a refrigerator • Powered by a Euro 6 engine • Equipped with AdBlue • Fitted with side skirts • Equipped with a digital tachograph • Equipped with a radio • Fitted with an intarder • Equipped with spoilers • Fitted with steel / air suspension • Equipped with an automatic gearbox • Mileage: 850,000 km Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.