| αριθμός αναφοράς | 25784 |
| Μάρκα | Groenewegen |
| Date first registered | 13-11-2015 |
| αριθμός αναφοράς | 25784 |
| Μάρκα | Groenewegen |
| Model / Type | 3 Axle frigo trailer with CARRIER SUPRA 950 MT |
| Date first registered | 13-11-2015 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles (middle) |
| Construction | Refrigerated/freezer transport |
| Manufacture year | 2015 |
| Weight empty | 6720 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 17280 kg |
| Συνολικό βάρος | 24000 kg |
| Μεταξόνιο | 748 |
| Μήκος | 1024 cm |
| Πλάτος | 260 cm |
Reference number: 25784 Groenewegen Refrigerated Trailer • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Fitted with a lift axle • Equipped with drum brakes • Fitted with 3x BPW axles • Cargo space dimensions: 770 x 250 x 270 cm • Equipped with a Carrier Supra 950 MT cooling unit Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/55 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/55 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/55 R 22.5 |