| αριθμός αναφοράς | 25146 |
| Μάρκα | GS Meppel |
| Date first registered | 16-07-1999 |
| αριθμός αναφοράς | 25146 |
| Μάρκα | GS Meppel |
| Model / Type | Flatbed trailer twist locks |
| Date first registered | 16-07-1999 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 1 axle front, 2 axles rear |
| Construction | Flatbed |
| Manufacture year | 1999 |
| Weight empty | 6000 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 22000 kg |
| Συνολικό βάρος | 28000 kg |
| Μεταξόνιο | 553 |
| Μήκος | 1010 cm |
| Πλάτος | 255 cm |
Reference number: 25146 GS Meppel Flatbed Trailer • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Fitted with 3x SAF axles • Equipped with drum brakes • Platform dimensions: 750 x 250 cm • Equipped with 20 ft container twist locks This trailer is suitable for both general cargo and the transport of a 20 ft container thanks to the integrated twist lock system. Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 235/75 R 17.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 235/75 R 17.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 235/75 R 17.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |