| αριθμός αναφοράς | 25999 |
| Μάρκα | Hapert |
| Date first registered | 27-12-2010 |
| αριθμός αναφοράς | 25999 |
| Μάρκα | Hapert |
| Model / Type | 2 axle closed box |
| Date first registered | 27-12-2010 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 2 axles (middle) |
| Construction | CLOSED BOX |
| Weight empty | 505 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 1495 kg |
| Συνολικό βάρος | 2000 kg |
| Μεταξόνιο | 75 |
| Μήκος | 435 cm |
| Πλάτος | 175 cm |
Reference number: 25999 Hapert closed box trailer with Steel suspension,2 axles BPW,4x side door,2x backdoors. Size cargo space 300x130x150cm
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών |
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών |