| αριθμός αναφοράς | 25932 |
| Μάρκα | Isuzu |
| Date first registered | 29-01-2016 |
| αριθμός αναφοράς | 25932 |
| Μάρκα | Isuzu |
| Model / Type | D-MAX PICK UP 4x4 |
| Date first registered | 29-01-2016 |
| Ισχύς κινητήρα | 120 KW |
| Construction | Pick-Up |
| Manufacture year | 2016 |
| Mileage | 131800 KM |
| Weight empty | 2020 kg |
| Μήκος | 530 cm |
| Πλάτος | 186 cm |
Reference number: 25932 Isuzu D-Max 4x4 Pick-Up • Cargo space dimensions: 180 x 152 x 45 cm • Mileage: 131,800 km Equipped with: • ABS • Air conditioning • Camera • Tow bar • Radio • Euro 5 engine • Steel suspension • Automatic gearbox Pick-up is in good condition. Available in our yard and ready to work.