| αριθμός αναφοράς | 25936 |
| Μάρκα | KNAUS |
| Date first registered | 18-10-2005 |
| αριθμός αναφοράς | 25936 |
| Μάρκα | KNAUS |
| Model / Type | 2 axle mobile home |
| Date first registered | 18-10-2005 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 2 axles (middle) |
| Manufacture year | 2005 |
| Weight empty | 1080 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 720 kg |
| Συνολικό βάρος | 1800 kg |
| Μεταξόνιο | 67 |
| Μήκος | 544 cm |
| Πλάτος | 221 cm |
Reference number: 25936 Knaus Caravan / Mobile Home • 2 axles Equipped with: • 2x rear doors • 1x side door • Awning • Toilet • 2x beds • Gas cooker • 2x gas bottle storage spaces • Table Caravan is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 205/50 R 16 |
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 205/50 R 16 |