| αριθμός αναφοράς | 25878 |
| Μάρκα | Krone |
| Date first registered | 10-03-2010 |
| αριθμός αναφοράς | 25878 |
| Μάρκα | Krone |
| Model / Type | 2 axle frigo trailer with CARRIER VECTOR 1850 MT |
| Date first registered | 10-03-2010 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 2 axles |
| Construction | Refrigerated/freezer transport |
| Manufacture year | 2010 |
| Weight empty | 9030 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 23970 kg |
| Συνολικό βάρος | 33000 kg |
| Μεταξόνιο | 681 |
| Μήκος | 1180 cm |
| Πλάτος | 260 cm |
Reference number: 25878 Krone Frigo Trailer • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Fitted with a steering axle • Equipped with drum brakes • Fitted with 2 axles • Cargo space dimensions: 1110 x 250 x 255 cm • Equipped with a Carrier Vector 1850 MT cooling unit with electric motor Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 r 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/68 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |