| αριθμός αναφοράς | 25781 |
| Μάρκα | Krone |
| Date first registered | 30-01-2019 |
| αριθμός αναφοράς | 25781 |
| Μάρκα | Krone |
| Model / Type | 3 Axle frigo trailer with THERMO KING SLXi Spectrum bi-temp |
| Date first registered | 30-01-2019 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles |
| Construction | Refrigerated/freezer transport |
| Manufacture year | 2019 |
| Weight empty | 8780 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 32220 kg |
| Συνολικό βάρος | 41000 kg |
| Μεταξόνιο | 877 |
| Μήκος | 1404 cm |
| Πλάτος | 260 cm |
Reference number: 25781 Krone Bi-Temperature Refrigerated Trailer • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Equipped with disc brakes • Fitted with 3x SAF axles • Cargo space dimensions: 1340 x 250 x 270 cm • Equipped with a Thermo King SLXi Spectrum cooling unit Trailer is in good condition.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |