| αριθμός αναφοράς | 25701 |
| Μάρκα | LAG |
| Date first registered | 30-01-1990 |
| αριθμός αναφοράς | 25701 |
| Μάρκα | LAG |
| Model / Type | ADR fuel tank trailer |
| Date first registered | 30-01-1990 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 1 axle |
| Construction | Tank |
| Construction volume | 21.3 m3 |
| Manufacture year | 1990 |
| Weight empty | 4840 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 17160 kg |
| Συνολικό βάρος | 22000 kg |
| Μεταξόνιο | 500 |
Reference number: 25701 Lag ADR Fuel Tank Trailer • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Equipped with drum brakes • Fitted with 1x SAF axle • ADR tank with 4 compartments • Compartment 1: 9,100 litres • Compartment 2: 2,800 litres • Compartment 3: 2,800 litres • Compartment 4: 6,600 litres • Total tank capacity: 21,300 litres Trailer is in good condition. Available in our yard.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 445/65 R 22.5 |