| αριθμός αναφοράς | 25796 |
| Μάρκα | LAMBERET |
| Date first registered | 11-05-2018 |
| αριθμός αναφοράς | 25796 |
| Μάρκα | LAMBERET |
| Model / Type | 3 Axle frigo trailer Carrier Vector 1950 Bi-Temp |
| Date first registered | 11-05-2018 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles |
| Construction | Refrigerated/freezer transport |
| Manufacture year | 2018 |
| Weight empty | 9710 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 32290 kg |
| Συνολικό βάρος | 42000 kg |
| Μεταξόνιο | 876 |
| Μήκος | 1404 cm |
| Πλάτος | 260 cm |
Reference number: 25796 Lamberet Frigo Trailer • Cargo space dimensions: 1340 x 250 x 270 cm • Carrier Vector 1950MT cooling unit Equipped with: • ABS • Air suspension • Disc brakes • Dhollandia cargo lift • Pallet box • 3 axle BPW Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |