| αριθμός αναφοράς | 25780 |
| Μάρκα | LAMBERET |
| Date first registered | 08-11-2016 |
| αριθμός αναφοράς | 25780 |
| Μάρκα | LAMBERET |
| Model / Type | 3 Axle frigo trailer with CARRIER VECTOR 1950 MT Bi-Temp |
| Date first registered | 08-11-2016 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles |
| Construction | Refrigerated/freezer transport |
| Manufacture year | 2016 |
| Weight empty | 8850 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 33150 kg |
| Συνολικό βάρος | 42000 kg |
| Μεταξόνιο | 876 |
| Μήκος | 1404 cm |
| Πλάτος | 260 cm |
Reference number: 25780 Lamberet Bi-Temperature Refrigerated Trailer • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Equipped with disc brakes • Fitted with 3x BPW axles • Cargo space dimensions: 1340 x 250 x 270 cm • Fitted with a double cooling compartment • Equipped with a Carrier Vector 1950 MT cooling unit Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |