| αριθμός αναφοράς | 25003 |
| Μάρκα | MAN |
| Date first registered | 29-08-2006 |
| αριθμός αναφοράς | 25003 |
| Μάρκα | MAN |
| Model / Type | TGA 41.530 – 8x4 push & pull heavy-duty truck, 180 t |
| Date first registered | 29-08-2006 |
| Ισχύς κινητήρα | 390 KW |
| ΜΕΤΑΔΟΣΗ | Automatic |
| Emission | Euro3 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 8x4 |
| Construction | Heavy load |
| Cabin | Sleeper cab |
| Manufacture year | 2006 |
| Mileage | 310100 KM |
| Weight empty | 12260 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 19740 kg |
| Συνολικό βάρος | 32000 kg |
| Μεταξόνιο | 545 |
| Μήκος | 770 cm |
| Πλάτος | 255 cm |
Reference number: 25003 MAN TGA 41.530 – 8x4 Heavy-Duty Truck (180 t) • Equipped with ABS • Equipped with air conditioning • Equipped with a Webasto heater • Fitted with hub reduction • Fitted with a refrigerator • Powered by a Euro 3 engine • Equipped with a digital tachograph • Equipped with a radio • Fitted with a retarder • Equipped with a sliding fifth wheel • Fitted with steel suspension • Equipped with an automatic gearbox • Fitted with a ballast box with aluminium side boards • Body dimensions: 340 x 230 x 35 cm • Mileage: 310,100 km Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Μείωση | Hub reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Air suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 315/80 R 22.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |
| Μείωση | Hub reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Air suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 315/80 R 22.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |