| αριθμός αναφοράς | 25866 |
| Μάρκα | Mercedes-Benz |
| Date first registered | 19-05-2020 |
| αριθμός αναφοράς | 25866 |
| Μάρκα | Mercedes-Benz |
| Model / Type | Actros 1936 tractor unit 460.300km MIRRORCAM |
| Date first registered | 19-05-2020 |
| Ισχύς κινητήρα | 265 KW |
| ΜΕΤΑΔΟΣΗ | Automatic |
| Emission | Euro6 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 4x2 |
| Construction | Standard tractor |
| Cabin | Sleeper cab |
| Manufacture year | 2020 |
| Mileage | 460 KM |
| Weight empty | 7408 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 11592 kg |
| Συνολικό βάρος | 19000 kg |
| Μεταξόνιο | 385 |
| Μήκος | 631 cm |
| Πλάτος | 250 cm |
Reference number: 25866 Mercedes-Benz Actros 1936 Truck • Equipped with ABS • Equipped with air conditioning • Fitted with an aluminium fuel tank • Equipped with Webasto • Powered by a Euro 6 engine • Equipped with AdBlue • Equipped with a digital tachograph • Fitted with camera mirrors • Equipped with a radio • Fitted with an engine brake • Equipped with spoilers • Fitted with steel / air suspension • Equipped with an automatic gearbox • Mileage: 460,300 km Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 315/70 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Μείωση | Single reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Air suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 315/70 R 22.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |