| αριθμός αναφοράς | 25868 |
| Μάρκα | Meusburger |
| Date first registered | 12-03-2007 |
| αριθμός αναφοράς | 25868 |
| Μάρκα | Meusburger |
| Model / Type | Flatbed trailer twist locks |
| Date first registered | 12-03-2007 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles |
| Construction | Flatbed |
| Manufacture year | 2007 |
| Weight empty | 7180 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 31320 kg |
| Συνολικό βάρος | 38500 kg |
| Μεταξόνιο | 910 |
| Μήκος | 1390 cm |
| Πλάτος | 255 cm |
Reference number: 25868 Meusburger Flatbed Trailer with Twistlocks • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Fitted with 3x BPW axles • Equipped with disc brakes • Fitted with twistlocks • Cargo space dimensions: 1360 x 250 cm Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |