| αριθμός αναφοράς | 25812 |
| Μάρκα | Nooteboom |
| Date first registered | 24-10-1996 |
| αριθμός αναφοράς | 25812 |
| Μάρκα | Nooteboom |
| Model / Type | 3 axle semi low loader extendable |
| Date first registered | 24-10-1996 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles |
| Construction | Semi low loader |
| Manufacture year | 1996 |
| Weight empty | 10720 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 34280 kg |
| Συνολικό βάρος | 45000 kg |
| Μεταξόνιο | 901 |
| Μήκος | 1304 cm |
| Πλάτος | 250 cm |
Reference number: 25812 Nooteboom Semi Low Loader Trailer Strong and reliable semi low loader trailer, designed for transporting heavy machinery and oversized loads. **Specifications:** * Double tyres * 3 axles (SAF) * Hydraulic suspension * Extendable up to 670 cm Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Hydraulic suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 245/70 R 17.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |
| Αναρτήσεις | Hydraulic suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 245/70 R 17.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 245/70 R 17.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |