| αριθμός αναφοράς | 25850 |
| Μάρκα | Pacton |
| Date first registered | 05-11-2010 |
| αριθμός αναφοράς | 25850 |
| Μάρκα | Pacton |
| Model / Type | Closed box trailer damaged box |
| Date first registered | 05-11-2010 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 2 axles |
| Construction | CLOSED BOX |
| Manufacture year | 2010 |
| Weight empty | 8020 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 24980 kg |
| Συνολικό βάρος | 33000 kg |
| Μεταξόνιο | 718 |
| Μήκος | 1131 cm |
| Πλάτος | 260 cm |
Reference number: 25850 Pacton Closed Box Trailer • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Fitted with a Dhollandia tail lift • Fitted with a steering axle • Equipped with disc brakes • Fitted with 2x Mercedes-Benz axles • Cargo space dimensions: 1100 x 250 x 250 cm Trailer has damage to the bodywork. Located in our yard.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
|---|---|
| Άξονας τιμονιού | Ναι |