| αριθμός αναφοράς | 25621 |
| Μάρκα | Scania |
| Date first registered | 09-09-2009 |
| αριθμός αναφοράς | 25621 |
| Μάρκα | Scania |
| Model / Type | P 380 – 10x4 blow and suck truck |
| Date first registered | 09-09-2009 |
| Ισχύς κινητήρα | 279 KW |
| ΜΕΤΑΔΟΣΗ | Manual gearbox |
| Emission | Euro5 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | Other |
| Construction | Tank |
| Cabin | Day cab |
| Manufacture year | 2009 |
| Mileage | 522000 KM |
| Weight empty | 17860 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 32140 kg |
| Συνολικό βάρος | 50000 kg |
| Μεταξόνιο | 773 |
| Μήκος | 1000 cm |
| Πλάτος | 255 cm |
Reference number: 25621 Scania P 380 – 10x4 Blow and Suction Truck • Equipped with ABS • Equipped with air conditioning • Fitted with an aluminium fuel tank • Powered by a Euro 5 engine • Equipped with a digital tachograph • Fitted with a PTO • Equipped with a radio • Fitted with steel / air suspension • Equipped with a manual gearbox • Mileage: 522,000 km • Suitable for blowing and suction of dry materials only • Ideal for handling products such as powders, granulates, sand, cement, pellets and other dry bulk materials • Blow and suction system allows efficient loading and unloading without external equipment Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/55 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/55 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Μείωση | Single reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Air suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 295/80 R 22.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |
| Μείωση | Single reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Air suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 295/80 R 22.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 435/50 R 22.5 |