| αριθμός αναφοράς | 25839 |
| Μάρκα | Schmitz |
| Date first registered | 27-02-2008 |
| αριθμός αναφοράς | 25839 |
| Μάρκα | Schmitz |
| Model / Type | 3 axle closed box trailer |
| Date first registered | 27-02-2008 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles |
| Construction | CLOSED BOX |
| Manufacture year | 2008 |
| Weight empty | 7700 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 34300 kg |
| Συνολικό βάρος | 42000 kg |
| Μεταξόνιο | 901 |
| Μήκος | 1390 cm |
| Πλάτος | 255 cm |
Reference number: 25839 Schmitz Closed Box Trailer • Cargo space dimensions: 1360 x 248 x 270 cm Equipped with: • ABS • Drum brakes • Dhollandia cargo lift • 3 axle SAF • Air suspension Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/55 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/55 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/55 R 22.5 |