| αριθμός αναφοράς | 25993 |
| Μάρκα | Schmitz |
| Date first registered | 23-01-2006 |
| αριθμός αναφοράς | 25993 |
| Μάρκα | Schmitz |
| Model / Type | 3 axle frigo trailer with THERMO KING SL 200E |
| Date first registered | 23-01-2006 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles |
| Construction | Refrigerated/freezer transport |
| Manufacture year | 2006 |
| Weight empty | 9800 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 32200 kg |
| Συνολικό βάρος | 42000 kg |
| Μεταξόνιο | 909 |
| Μήκος | 1400 cm |
| Πλάτος | 260 cm |
Reference number: 25993 Schmitz Frigo Trailer Equipped with: • ABS • Air suspension • Dhollandia tail lift (3,000 kg) • 3 SAF axles • Drum brakes • Steering axle Specifications: • Cargo space dimensions: 1340 x 250 x 260 cm • Thermo King SL 200E cooling unit Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/55 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/55 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/55 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |