| αριθμός αναφοράς | 25805 |
| Μάρκα | SOLIDE |
| Date first registered | 10-05-1999 |
| αριθμός αναφοράς | 25805 |
| Μάρκα | SOLIDE |
| Model / Type | 2 Axle open box trailer |
| Date first registered | 10-05-1999 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 2 axles (middle) |
| Construction | Open box |
| Weight empty | 420 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 1580 kg |
| Συνολικό βάρος | 2000 kg |
| Μεταξόνιο | 73 |
Reference number: 25805 Solide open box trailer Equipped with 2 axles. Cargo space: 296 x 126 x 37 cm. Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Διαστάσεις ελαστικών |
|---|
| Διαστάσεις ελαστικών |
|---|