| αριθμός αναφοράς | 25877 |
| Μάρκα | Volvo |
| Date first registered | 16-12-1996 |
| αριθμός αναφοράς | 25877 |
| Μάρκα | Volvo |
| Model / Type | FH 12/380 Manual gearbox euro 1 |
| Date first registered | 16-12-1996 |
| Ισχύς κινητήρα | 279 KW |
| ΜΕΤΑΔΟΣΗ | Manual gearbox |
| Emission | Euro1 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 4x2 |
| Construction | Standard tractor |
| Cabin | Sleeper cab |
| Manufacture year | 1996 |
| Mileage | 706600 KM |
| Weight empty | 7400 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 10800 kg |
| Συνολικό βάρος | 18200 kg |
| Μεταξόνιο | 370 |
Reference number: 25877 Volvo FH 12/380 Truck • Equipped with ABS • Equipped with air conditioning • Powered by a Euro 1 engine • Equipped with an analogue tachograph • Equipped with a radio • Fitted with steel / air suspension • Equipped with a manual gearbox • Mileage: 706,600 km Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 295/80 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Μείωση | Single reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Air suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 295/80 R 22.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |