| αριθμός αναφοράς | 25921 |
| Μάρκα | Volvo |
| Date first registered | 09-03-2009 |
| αριθμός αναφοράς | 25921 |
| Μάρκα | Volvo |
| Model / Type | FH 440 6x2 tractor unit |
| Date first registered | 09-03-2009 |
| Ισχύς κινητήρα | 324 KW |
| ΜΕΤΑΔΟΣΗ | Automatic |
| Emission | Euro5 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 6x2 |
| Construction | Standard tractor |
| Cabin | Globetrotter Sleeper cab |
| Manufacture year | 2009 |
| Mileage | 1295800 KM |
| Weight empty | 9175 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 16825 kg |
| Συνολικό βάρος | 26000 kg |
| Μεταξόνιο | 410 |
| Μήκος | 648 cm |
| Πλάτος | 255 cm |
Reference number: 25921 Volvo FH 440 6x2 Truck • Configuration: 6x2 Equipped with: • ABS • Air conditioning • Webasto • Refrigerator • Euro 5 engine • AdBlue • Lift axle • Steering axle • Radio • VEB • Steel / air suspension • I-Shift gearbox Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/55 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Μείωση | Single reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Air suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 315/70 R 22.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |