| αριθμός αναφοράς | 25544 |
| Μάρκα | Volvo |
| Date first registered | 25-09-2009 |
| αριθμός αναφοράς | 25544 |
| Μάρκα | Volvo |
| Model / Type | FM 9/340 6X2 Chassis truck |
| Date first registered | 25-09-2009 |
| Ισχύς κινητήρα | 255 KW |
| ΜΕΤΑΔΟΣΗ | Automatic |
| Emission | Euro5 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 6x4 |
| Construction | Chassis cab |
| Cabin | Day cab |
| Manufacture year | 2009 |
| Mileage | 480000 KM |
| Weight empty | 18000 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 10000 kg |
| Συνολικό βάρος | 28000 kg |
| Μεταξόνιο | 598 |
| Μήκος | 1000 cm |
| Πλάτος | 255 cm |
Reference number: 25544 Volvo FM 9/340 – 6x2 Chassis Truck • Equipped with ABS • Equipped with air conditioning • Fitted with an aluminium fuel tank • Powered by a Euro 5 engine • Equipped with AdBlue • Fitted with a lift axle • Equipped with a digital tachograph • Equipped with a radio • Fitted with a PTO • Fitted with a VEB engine brake • Fitted with steel / air suspension • Equipped with an I-Shift automatic gearbox • Chassis length: 620 cm • Mileage: 480,000 km Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/55 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Μείωση | Single reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Air suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 315/70 R 22.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/55 R 22.5 |