| αριθμός αναφοράς | 25773 |
| Μάρκα | D-tec |
| Date first registered | 29-05-2008 |
| αριθμός αναφοράς | 25773 |
| Μάρκα | D-tec |
| Model / Type | FT-43-03-V Flexitrailer multi container chassis extendable |
| Date first registered | 29-05-2008 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles |
| Construction | Container transport |
| Manufacture year | 2008 |
| Weight empty | 5300 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 37700 kg |
| Συνολικό βάρος | 43000 kg |
| Μεταξόνιο | 733 |
| Μήκος | 948 cm |
| Πλάτος | 247 cm |
Reference number: 25773 D-TEC Extendable Container Transport Trailer • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Equipped with drum brakes • Fitted with 3x SAF axles • Suitable for 20 ft, 30 ft, 40 ft and 45 ft containers Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |