| αριθμός αναφοράς | 25738 |
| Μάρκα | DAF |
| Date first registered | 28-05-2008 |
| αριθμός αναφοράς | 25738 |
| Μάρκα | DAF |
| Model / Type | LF 45.160 closed box truck |
| Date first registered | 28-05-2008 |
| Ισχύς κινητήρα | 117 KW |
| ΜΕΤΑΔΟΣΗ | Automatic |
| Emission | Euro5 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 4x2 |
| Construction | CLOSED BOX |
| Cabin | Day cab |
| Manufacture year | 2008 |
| Mileage | 596200 KM |
| Weight empty | 5200 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 2290 kg |
| Συνολικό βάρος | 7490 kg |
| Μεταξόνιο | 430 |
| Μήκος | 798 cm |
| Πλάτος | 255 cm |
Reference number: 25738 DAF LF 45.160 Closed Box Truck • Equipped with ABS • Equipped with air conditioning • Fitted with a Dhollandia tail lift • Powered by a Euro 5 engine • Equipped with AdBlue • Equipped with a digital tachograph • Equipped with a radio • Fitted with a side door • Fitted with steel / air suspension • Equipped with an automatic gearbox • Cargo space dimensions: 610 x 250 x 240 cm • Mileage: 596,200 km Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 205/75 R 17.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Μείωση | Single reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Air suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 205/75 R 17.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |