| αριθμός αναφοράς | 25589 |
| Μάρκα | DAF |
| Date first registered | 10-01-2020 |
| αριθμός αναφοράς | 25589 |
| Μάρκα | DAF |
| Model / Type | XF 480 – 6x2 SSC tractor unit |
| Date first registered | 10-01-2020 |
| Ισχύς κινητήρα | 355 KW |
| ΜΕΤΑΔΟΣΗ | Automatic |
| Emission | Euro6 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 6x2 |
| Construction | Standard tractor |
| Cabin | SUPER SPACECAB Sleeper cab |
| Manufacture year | 2020 |
| Mileage | 612300 KM |
| Weight empty | 8939 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 18061 kg |
| Συνολικό βάρος | 27000 kg |
| Μεταξόνιο | 395 |
| Μήκος | 631 cm |
| Πλάτος | 255 cm |
Reference number: 25589 DAF XF 480 – 6x2 SSC Tractor Unit • Equipped with ABS • Equipped with air conditioning • Fitted with an aluminium fuel tank • Equipped with a Webasto heater • Equipped with stand-alone air conditioning • Fitted with a refrigerator • Powered by a Euro 6 engine • Equipped with AdBlue • Fitted with a lift axle • Equipped with a digital tachograph • Equipped with a radio • Fitted with a DEB engine brake • Equipped with spoilers • Fitted with a sliding fifth wheel • Fitted with steel / air suspension • Equipped with an AS-Tronic gearbox • Mileage: 612,300 km Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.