| αριθμός αναφοράς | 25112 |
| Μάρκα | Estepe |
| Date first registered | 26-03-2004 |
| αριθμός αναφοράς | 25112 |
| Μάρκα | Estepe |
| Model / Type | Truck and car transport trailer |
| Date first registered | 26-03-2004 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles |
| Construction | Truck transport |
| Manufacture year | 2004 |
| Weight empty | 10730 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 30270 kg |
| Συνολικό βάρος | 41000 kg |
| Μεταξόνιο | 950 |
| Μήκος | 1375 cm |
| Πλάτος | 255 cm |
Reference number: 25112 Estepe Truck and Car Transport Trailer • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Fitted with a lift axle • Equipped with a PTO • Fitted with 3x BPW axles • Fitted with double tyres • Equipped with a winch including remote control • Double extendable chassis by 280 cm (middle and rear section) • Equipped with hydraulic loading ramps This transport trailer is suitable for transporting trucks, vans, cars and machinery. The extendable chassis and hydraulic ramps make it flexible for various vehicle lengths and loading situations. Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 215/75 R 17.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 215/75 R 17.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 215/75 R 17.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |