| αριθμός αναφοράς | 25802 |
| Μάρκα | Groenewegen |
| Date first registered | 26-02-2015 |
| αριθμός αναφοράς | 25802 |
| Μάρκα | Groenewegen |
| Model / Type | 3 AXLE FRIGO TRAILER |
| Date first registered | 26-02-2015 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles (middle) |
| Construction | Refrigerated/freezer transport |
| Manufacture year | 2015 |
| Weight empty | 6720 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 17280 kg |
| Συνολικό βάρος | 24000 kg |
| Μεταξόνιο | 755 |
| Μήκος | 1025 cm |
| Πλάτος | 260 cm |
Reference number: 25802 Groenewegen refrigerated trailer Equipped with ABS, air suspension, lift axle, drum brakes and 3 axles (BPW). Cargo space (frigo box): 770 x 250 x 270 cm. Carrier Supra 950 MT cooling unit. Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/55 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/55 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/55 R 22.5 |