| αριθμός αναφοράς | 25990 |
| Μάρκα | GS |
| Date first registered | 06-04-1984 |
| αριθμός αναφοράς | 25990 |
| Μάρκα | GS |
| Model / Type | 3 AXLE WATER TANK TRAILER |
| Date first registered | 06-04-1984 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles |
| Construction | Tank |
| Construction volume | 34 m3 |
| Manufacture year | 1984 |
| Weight empty | 9700 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 33800 kg |
| Συνολικό βάρος | 43500 kg |
| Μεταξόνιο | 876 |
Reference number: 25990 GS Tank Trailer Equipped with: • Air suspension • Drum brakes • 3 SAF axles • Steering axle • Lift axle Specifications: • 1 compartment • Tank capacity: 34,000 litres Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 445/95 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 445/95 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 445/95 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |