| αριθμός αναφοράς | 25849 |
| Μάρκα | H.T.F. |
| Date first registered | 18-03-1998 |
| αριθμός αναφοράς | 25849 |
| Μάρκα | H.T.F. |
| Model / Type | Closed box trailer |
| Date first registered | 18-03-1998 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles |
| Construction | CLOSED BOX |
| Manufacture year | 1998 |
| Weight empty | 6160 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 32840 kg |
| Συνολικό βάρος | 39000 kg |
| Μεταξόνιο | 951 |
Reference number: 25849 H.T.F. Closed Box Trailer • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Equipped with drum brakes • Fitted with 3x BPW axles • Cargo space dimensions: 1360 x 250 x 265 cm Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |