| αριθμός αναφοράς | 25702 |
| Μάρκα | Krone |
| Date first registered | 25-03-2008 |
| αριθμός αναφοράς | 25702 |
| Μάρκα | Krone |
| Model / Type | Open box trailer with aluminium side boards |
| Date first registered | 25-03-2008 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles |
| Construction | Open box |
| Manufacture year | 2008 |
| Weight empty | 7100 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 33900 kg |
| Συνολικό βάρος | 41000 kg |
| Μεταξόνιο | 896 |
| Μήκος | 1386 cm |
| Πλάτος | 255 cm |
Reference number: 25702 Burg Open Box Trailer with Aluminium Side Boards • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Equipped with drum brakes • Fitted with 3x BPW axles • Equipped with aluminium side boards • Platform dimensions: 1360 x 250 cm • Side board height: 55 cm Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |