| αριθμός αναφοράς | 25733 |
| Μάρκα | LAG |
| Date first registered | 08-01-1999 |
| αριθμός αναφοράς | 25733 |
| Μάρκα | LAG |
| Model / Type | Closed box trailer |
| Date first registered | 08-01-1999 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 2 axles |
| Construction | Flatbed |
| Manufacture year | 1999 |
| Weight empty | 8080 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 24920 kg |
| Συνολικό βάρος | 33000 kg |
| Μεταξόνιο | 864 |
| Μήκος | 1375 cm |
| Πλάτος | 255 cm |
Reference number: 25733 Lag Closed Box Trailer • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Fitted with a lift axle • Fitted with double tyres • Fitted with 2 axles • Cargo space dimensions: 1340 x 245 x 258 cm • Equipped with front and rear doors Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.