| αριθμός αναφοράς | 25797 |
| Μάρκα | LAMBERET |
| Date first registered | 04-07-2016 |
| αριθμός αναφοράς | 25797 |
| Μάρκα | LAMBERET |
| Model / Type | 3 Axle frigo trailer Carrier Vector 1950 Bi-Temp |
| Date first registered | 04-07-2016 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles |
| Construction | Refrigerated/freezer transport |
| Manufacture year | 2016 |
| Weight empty | 8870 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 33130 kg |
| Συνολικό βάρος | 42000 kg |
| Μεταξόνιο | 876 |
| Μήκος | 1404 cm |
| Πλάτος | 260 cm |
Reference number: 25797 Lamberet Bi-Temp Frigo Trailer High-quality bi-temperature refrigerated trailer, ideal for transporting temperature-sensitive goods with dual-zone cooling. **Specifications:** * ABS * Air suspension * Disc brakes * 3 axles (BPW) * Carrier Vector 1950 MT cooling unit * Double cooling unit * Separation wall (bi-temp) Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |