| αριθμός αναφοράς | 25778 |
| Μάρκα | LAMBERET |
| Date first registered | 22-05-2017 |
| αριθμός αναφοράς | 25778 |
| Μάρκα | LAMBERET |
| Model / Type | 3 AXLE FRIGO TRAILER WITH CARRIER VECTOR 1950 MT |
| Date first registered | 22-05-2017 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 3 axles |
| Construction | Refrigerated/freezer transport |
| Manufacture year | 2017 |
| Weight empty | 9770 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 32230 kg |
| Συνολικό βάρος | 42000 kg |
| Μεταξόνιο | 876 |
| Μήκος | 1404 cm |
| Πλάτος | 260 cm |
Reference number: 25778 Lamberet Refrigerated Trailer • Equipped with ABS • Equipped with air suspension • Equipped with disc brakes • Fitted with a pallet box • Fitted with a Dhollandia tail lift • Fitted with 3x BPW axles • Cargo space dimensions: 1340 x 250 x 270 cm • Fitted with a double cooling compartment • Fitted with a separation wall • Equipped with a Carrier Vector 1950 MT cooling unit Trailer is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |