| αριθμός αναφοράς | 25687 |
| Μάρκα | MAN |
| Date first registered | 25-08-2010 |
| αριθμός αναφοράς | 25687 |
| Μάρκα | MAN |
| Model / Type | TGL 12.220 closed box truck |
| Date first registered | 25-08-2010 |
| Ισχύς κινητήρα | 162 KW |
| Emission | Euro5 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 4x2 |
| Construction | CLOSED BOX |
| Manufacture year | 2010 |
| Mileage | 689000 KM |
| Weight empty | 4020 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 7970 kg |
| Συνολικό βάρος | 11990 kg |
| Μήκος | 937 cm |
| Πλάτος | 250 cm |
Reference number: 25687 MAN TGL 12.220 Closed Box Truck • Equipped with ABS • Fitted with a Dhollandia tail lift with a lifting capacity of 1,500 kg • Fitted with a side door • Equipped with a digital tachograph • Equipped with a radio • Equipped with a roof spoiler • Fitted with steel / air suspension • Equipped with a manual gearbox • Powered by a Euro 5 engine • Cargo space dimensions: 690 x 236 x 235 cm • Mileage: 689,000 km Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 265/70 R 17.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Μείωση | Single reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Air suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 265/70 r 22.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |