| αριθμός αναφοράς | 25930 |
| Μάρκα | MAN |
| Date first registered | 07-06-2019 |
| αριθμός αναφοράς | 25930 |
| Μάρκα | MAN |
| Model / Type | TGS 49.500 10X8 Tipper 219.400km |
| Date first registered | 07-06-2019 |
| Ισχύς κινητήρα | 368 KW |
| ΜΕΤΑΔΟΣΗ | Automatic |
| Emission | Euro6 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | Other |
| Construction | Tipper |
| Cabin | Day cab |
| Manufacture year | 2019 |
| Mileage | 219400 KM |
| Weight empty | 20520 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 28480 kg |
| Συνολικό βάρος | 49000 kg |
| Μεταξόνιο | 681 |
| Μήκος | 981 cm |
| Πλάτος | 255 cm |
Reference number: 25930 MAN TGS 49.500 10x8 Tipper Truck • Configuration: 10x8 • Cargo space dimensions: 710 x 225 x 150 cm • Mileage: 219,400 km Equipped with: • ABS • Air conditioning • Hub reduction • Refrigerator • Euro 6 engine • AdBlue • Lift axle • 3x steering axles • Overpressure cabin • Digital tachograph • PTO • Intarder • Steel suspension • Automatic gearbox • Hydraulic covers on tipper body Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Μείωση | Hub reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 445/75 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Μείωση | Hub reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 445/75 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Αναρτήσεις | Air suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 425/65 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Μείωση | Hub reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 12.00 R 24 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |
| Μείωση | Hub reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 12.00 R 24 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |