| αριθμός αναφοράς | 25597 |
| Μάρκα | MAN |
| Date first registered | 27-05-2016 |
| αριθμός αναφοράς | 25597 |
| Μάρκα | MAN |
| Model / Type | TGX 33.480 – 6x4 tractor unit |
| Date first registered | 27-05-2016 |
| Ισχύς κινητήρα | 353 KW |
| ΜΕΤΑΔΟΣΗ | Manual gearbox |
| Emission | Euro6 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 6x4 |
| Construction | Standard tractor |
| Cabin | Sleeper cab |
| Manufacture year | 2016 |
| Mileage | 446200 KM |
| Weight empty | 10372 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 22628 kg |
| Συνολικό βάρος | 33000 kg |
Reference number: 25597 MAN TGX 33.480 – 6x4 Tractor Unit • Equipped with ABS • Equipped with air conditioning • Fitted with double aluminium fuel tanks • Fitted with hub reduction • Powered by a Euro 6 engine • Equipped with AdBlue • Fitted with a refrigerator • Equipped with a digital tachograph • Equipped with a radio • Fitted with a retarder • Fitted with steel suspension • Equipped with a manual gearbox • Mileage: 446,200 km Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 315/80 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Μείωση | Hub reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 315/80 R 22.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |
| Μείωση | Hub reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 315/80 R 22.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |