| αριθμός αναφοράς | 25840 |
| Μάρκα | Mercedes-Benz |
| Date first registered | 06-09-2017 |
| αριθμός αναφοράς | 25840 |
| Μάρκα | Mercedes-Benz |
| Model / Type | Actros 1942 tractor unit |
| Date first registered | 06-09-2017 |
| Ισχύς κινητήρα | 310 KW |
| ΜΕΤΑΔΟΣΗ | Automatic |
| Emission | Euro6 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 4x2 |
| Construction | Standard tractor |
| Cabin | Sleeper cab |
| Manufacture year | 2017 |
| Mileage | 1322600 KM |
| Weight empty | 7560 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 11440 kg |
| Συνολικό βάρος | 19000 kg |
| Μεταξόνιο | 370 |
| Μήκος | 616 cm |
| Πλάτος | 250 cm |
Reference number: 25840 Mercedes Actros Tractor unit Equipped with ABS, air conditioning, aluminium fuel tank, refrigerator, Euro 6 engine, AdBlue, digital tachograph, radio, engine brake, spoilers, side skirts, steel / air suspension and automatic gearbox. Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 315/70 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Μείωση | Single reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Air suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 315/70 R 22.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |