| αριθμός αναφοράς | 25972 |
| Μάρκα | Mercedes-Benz |
| Date first registered | 13-01-2015 |
| αριθμός αναφοράς | 25972 |
| Μάρκα | Mercedes-Benz |
| Model / Type | Actros 1942 tractor unit |
| Date first registered | 13-01-2015 |
| Ισχύς κινητήρα | 310 KW |
| ΜΕΤΑΔΟΣΗ | Automatic |
| Emission | Euro6 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 4x2 |
| Construction | Standard tractor |
| Cabin | Sleeper cab |
| Manufacture year | 2015 |
| Mileage | 659000 KM |
| Weight empty | 7803 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 11197 kg |
| Συνολικό βάρος | 19000 kg |
| Μεταξόνιο | 370 |
| Μήκος | 615 cm |
| Πλάτος | 255 cm |
Reference number: 25972 Mercedes Actros 1942 Tractor Unit * Mileage: 659,000 km Equipped with: • ABS • Air conditioning • Webasto • Fridge • Camera • Euro 6 engine • AdBlue • Digital tachograph • Radio • TRS compressor • Engine brake • Spoilers • Steel / air suspension • Automatic gearbox Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/55 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Μείωση | Single reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Air suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 315/70 R 22.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |