| αριθμός αναφοράς | 25559 |
| Μάρκα | Mercedes-Benz |
| Date first registered | 02-02-2021 |
| αριθμός αναφοράς | 25559 |
| Μάρκα | Mercedes-Benz |
| Model / Type | Actros 1945 GigaSpace tractor unit |
| Date first registered | 02-02-2021 |
| Ισχύς κινητήρα | 330 KW |
| ΜΕΤΑΔΟΣΗ | Automatic |
| Emission | Euro6 |
| ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ ΑΞΟΝΩΝ | 4x2 |
| Construction | Standard tractor |
| Cabin | GIGASPACE Sleeper cab |
| Manufacture year | 2021 |
| Mileage | 728200 KM |
| Weight empty | 8282 kg |
| Ωφέλιμο φορτίο | 10718 kg |
| Συνολικό βάρος | 19000 kg |
| Μήκος | 615 cm |
| Πλάτος | 255 cm |
Reference number: 25559 Mercedes-Benz Actros 1945 GigaSpace Tractor Unit • Equipped with ABS • Equipped with the MirrorCam system • Equipped with air conditioning • Fitted with double aluminium fuel tanks • Fitted with a refrigerator • Fitted with side skirts • Equipped with a digital tachograph • Equipped with a radio • Equipped with a navigation system • Fitted with an engine brake • Equipped with spoilers • Fitted with steel / air suspension • Equipped with an automatic gearbox • Mileage: 728,200 km Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work. 7 units in stock.
| Αναρτήσεις | Leaf spring suspension |
|---|---|
| Διαστάσεις ελαστικών | 385/65 R 22.5 |
| Άξονας τιμονιού | Ναι |
| Μείωση | Single reduction |
|---|---|
| Αναρτήσεις | Air suspension |
| Διαστάσεις ελαστικών | 315/70 R 22.5 |
| Διπλό μοντάρισμα | Ναι |