| αριθμός αναφοράς | 25931 |
| Μάρκα | Mercedes-Benz |
| Date first registered | 11-09-2007 |
| αριθμός αναφοράς | 25931 |
| Μάρκα | Mercedes-Benz |
| Model / Type | Sprinter 315 arial platform |
| Date first registered | 11-09-2007 |
| Ισχύς κινητήρα | 80 KW |
| Construction | PLATFORM |
| Manufacture year | 2007 |
| Mileage | 201800 KM |
| Weight empty | 3400 kg |
| Μήκος | 805 cm |
| Πλάτος | 218 cm |
| Ύψος | 310 cm |
Reference number: 25931 Mercedes Sprinter 315 Aerial Platform Truck • Mileage: 201,800 km • PTO hours: 6,783 hrs Equipped with: • ABS • Euro 4 engine • Power steering • PTO • Steel suspension • Manual gearbox Aerial platform: • Hylift Euro B25T • Year: 2007 • Capacity: 2 persons • Working height: 20 metres • Cage floor height: 18 metres • Rotation range: 270° • Stabilizer jacks Truck is in good condition. Available in our yard and ready to work.